Виготовлення об'ємної наклейки, етикетки, друк наклейок, наклейки на магніті

У 1968 році доктор Спенсер Сілвер, працював над розробкою покращеного клею для клейкої стрічки, але з’явилась нова водостійка речовина, яка щільно трималась на будь-яких поверхнях. Вчений розумів, що винайшов новий продукт, проте не знав де можна його вжити. Пізніше, у 1973 році Арт Фрай, один з працівників тієї ж компанії, що і Спенсер Сілвер, знайшов застосування його винаходу.Він придумав мастити клеєм паперові смужки, які легко фіксувались на будь-яких предметах. Перші екземпляри клейких паперів надійшли в продаж у 1980 році, а через рік стали найбільш затребуваним товаром і принесли неабиякий матеріальний статок.Кілька років потому багато типографій почали друкувати наклейки.Використовувати самоклеючі наклейки на плівці першими здогадались японці. Під час організації спортивних гонок кожну машину треба було позначити номером.Малювати звичайною фарбою було дорого, тому вони вирішили нанести фарбу на наклейку. Пізніше ідеї з клейкою етикеткою набули розголосу. На сьогоднішній день наклейку ми можемо знайти всюди, починаючи від жувальної гумки та закінчуючи рекламним біллбордом. 

Наша компанія пропонує виробництво: об’ємних, заливних наклейок та магнітні. При виробництві даної продукції ми використовуємо технологію покриття наклейок полімерною смолою, яка після застивання формує лінзу, що надає зображенню об’єму та робить його яскравішим. Виробляємо як невеликі тиражі, так і мільйонні в найкоротші строки. Об’ємні наклейки виготовляються  за допомогою плівки, яку ще називають (оракал) або металізованої самоклеючої основи, можуть мати магнітну основу. Строк виготовлення залежить від тиражу та складності замовлення.

Об’ємні наклейки виготовляються  за допомогою плівки, яку ще називають (оракал) або металізованої самоклеючої основи, можуть мати магнітну основу. Строк виготовлення залежить від тиражу та складності замовлення.

Магнітні наклейки виготовляються досить оперативно, так як вони не займають великої кількості матеріалу, часу та засобів на виробництво. Основна їх особливість – це магнітна основа, яка допоможе закріпити матеріал потрібній поверхні. Даний продукт може створюватися по індивідуальному замовленню.

Наклейки виконують самі різні функції. Однією з таких є рекламна. Так як вона є свого роду носієм інформації, Їх замовляють компанії з метою роздати якомога більшій кількості людей на згадку про своє існування. Також вони використовуються у політичних та промо-акціях, презентаціях та інших заходах. За рахунок своєї текстури вона може розміщуватись як в приміщенні так і на вулиці, адже вона є стійкою щодо природніх явищ.

Якщо вам потрібна оригінальна наклейка – звертайтесь до нас! Вам на допомогу прийде команда професіоналів в обличчі менеджера, який проконтролює весь процес створення продукту. Дякуємо, що обираєте нас!