Виготовлення об'ємної наклейки, етикетки

Здійснюємо оперативне виготовлення об'ємних наклейок (шилди, шильда). Виготовлення об'ємних наклейок може здійснюватися на плівці ORACAL або на металізованій самоклеючій основі. Наклейки вирізуються на плотері по ескізу потрібної форми. Об'ємні етикетки заливаються полімерною лінзою, що надає етикетці об'єм та збільшує повноту кольорів. Читати далі…

Виготовлення об'ємної наклейки відбувається оперативно, але варто зазначити, що термін виготовлення безпосередньо залежить від тиражу і складності замовлення. Наприклад, якщо замовлення не велике, а дизайн виробу стандартний і на його виготовлення не потрібні додаткові матеріальні витрати - такий продукт ви зможете забрати вже через два - три дні після оформлення замовлення.

Сама технологія виробництва, включає в себе нанесення полімерної смоли різного типу. Що забезпечує виробу глянцевий блиск і додає жорсткість, а також є відмінним захистом від навколишнього середовища.

Об'ємна наклейка має тривалий термін експлуатації від 3-х до 5-ти років і може кріпитися, як всередині приміщення, так і на відкритому повітрі. Варто зазначити, що ці наклейки, можливо виконати в будь-якому кольорі, також відкоригувати яскравість і шрифт нанесення напису.

Об'ємні наклейки широко використовуються в повсякденному світі. Вони часто носять назву шильди. Такі кольорові наклейки використовують для реклами, а також в якості етикеток певних продуктів

Замовити об'ємні наклейки дуже просто, зателефонувавши нам або надіславши електронною поштою запит.

До речі, об'ємні наклейки, можуть бути залиті як м'якою смолою, так і твердої та мати магнітну основу.