Статті про наклейки та етикетки

НаклейкаУ цьому розділі, повна інформація про різні види наклейок. Дізнайтеся все про наклейки та етикетки, дізнайтеся про те, як друкуються наклейки та етикетки, як заливається об'ємна наклейка та як робляться наклейки на магнітах. Всілякі наклейки неймовірно популярні в останні роки. Вони несуть собою інформативну, декоративну та рекламну інформацію. Ця продукція, завдяки сучасним технологіям, може мати самий незвичайний зовнішній вигляд і бути виконаною за допомогою найрізноманітніших технологій. Найбільш популярними зараз в різних сферах є об'ємні наклейки. Високий попит на ці вироби пояснюється багатьма перевагами такої продукції. Читати далі…Об'ємна наклейкаПо-перше, об'ємні наклейки можуть застосовуватися як усередині приміщень, так і зовні, завдяки своєму захисному покриттю, яке наноситься за допомогою заливки спеціальними полімерними смолами. Смола для заливки об'ємних наклейок має два різновиди - тверду і м'яку.

По-друге, така продукція абсолютно не підпадає під негативний вплив факторів навколишнього середовища, таких як вигорання кольору і зображення від потрапляння сонячних променів або опадів безпосередньо на поверхню наклейки, за рахунок все тієї ж вищезгаданої полімерної смоли.

По-третє, в даному випадку допустимо нанесення на основу виробу всіляких зображень і написів, виконаних різними шрифтами, які мають високу яскравість і привабливість картинки. Актуальність застосування об'ємних наклейок абсолютно нічим не обмежується. Однаково оригінально вони виглядатимуть на упаковках продуктів харчування, на коробках з побутовою технікою і безпосередньо на ній самій.